Warning: include(/home/wwwkomediaturk/public_html/istanbul/wp-content/advanced-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wwwkomediaturk/public_html/istanbul/wp-settings.php on line 84

Warning: include(): Failed opening '/home/wwwkomediaturk/public_html/istanbul/wp-content/advanced-cache.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/wwwkomediaturk/public_html/istanbul/wp-settings.php on line 84
KomediaTürk Alman ve Türk Tiyatrosu | Tiyatro Okulları ve Tiyatro Eğitimi

KomediaTürk, Alman ve Türk tiyatrosunu bir araya getirerek, profesyonel oyuncu kadrosu ile Avrupa’nın önde gelen tiyatrosu ile tiyatro ve sinema oyunculuk okuludur.

KomediaTürk, farklı kültürlerden oluşan profesyonel oyuncu kadrosu ile yerli ve yabancı tiyatro oyunlarını Almanca, Türkce ve İngilizce dillerinde Türkiye ve Avrupa’da tiyatro severler ile buluşturmayı hedefliyor. Vizyonumuz özellikle Türk tiyatro kültürünü ve önemli Türkçe tiyatro eserlerini dünyaya tanıtarak, kültürler arasında bir köprü oluşturmak.

Tiyatro ve Sinema oyunculuk okulumuzun eğitimci kadrosu Avrupa’da yaşayan Türkiye kökenli vatandaşlarımızın iki kültürü ve dili de benimsemiş olmaları ve hem Avrupa’da hem de Türkiye’de tiyatro, sinema ve televizyon dünyasında var olma istekleri göz önünde bulundurarak özenle seçildi.

Türkiye ve Almanya’da tiyatro, sinema ve televizyonlardan tanınmış, alanlarında öncü olan oyuncu ve eğitimci kadrosu ile KomediaTürk, sahne oyunculuğu, kamera oyunculuğu, dil ve diksiyon eğitimi, dans, doğaçlama, ritim, yazarlık, palyaço semineri, tiyatro tarihi, müzikal ve performans sanatı alanlarında dersler veriyor, oyuncu adaylarının yeteneğine profesyonellik kazandırarak hayallerini gerçekleştiriyor.

Çocuk tiyatro oyunları ve kursları KomediaTürk’ün önemli bir parçasıdır. Çocuklar için her yıl Türkçe ve Almanca tiyatro oyunları sergilenecek ve 7 yaşından büyük çocuklar için çeşitli alanlarda tiyatro kursları açılacaktır.

KomediaTürk, oyunculuğu meslek olarak değil de tiyatro ve sinemaya duyduğu ilgiden dolayı hobi olarak yapmak isteyenler için de çeşitli oyunculuk kursları sunuyor.

Çözüm Ortaklarımız

‘Çözüm Ortaklarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.’

  • BiletixBiletix
  • BiletixBiletix
  • BiletixBiletix
  • BiletixBiletix
  • BiletixBiletix