Warning: include(/home/wwwkomediaturk/public_html/istanbul/wp-content/advanced-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wwwkomediaturk/public_html/istanbul/wp-settings.php on line 84

Warning: include(): Failed opening '/home/wwwkomediaturk/public_html/istanbul/wp-content/advanced-cache.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/wwwkomediaturk/public_html/istanbul/wp-settings.php on line 84
Oyunculuk Atölyesi - KomediaTürk

Oyunculuk Atölyesi

BAHTİYAR ENGİN OYUNCULUK ATÖLYESİ

1991 yılında,İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olduktan sonra, aynı yıl Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitmenlik hayatına başlayan Bahtiyar Engin, sırasıyla Akademi Kenterler, BKM Mutfak, İstanbul Halk Tiyatrosu oyunculuk okulu, Art Culture World, Life İn Art, Komediatürk Köln (Almanya)’ da hocalık yapmıştır.

2021-2022 sanat sezonunda açılacak olan Bahtiyar Engin Butik Oyunculuk Atölyesi’nde;

 

  • Eğitim Cumartesi- Pazar 10:00 – 14:00 saatleri arasında, toplamda 208 saat (6 ay) sürecektir.
  • Atölyemize 16 ve üzeri yaşlardaki herkes başvurabilir.
  • Derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır. Bu zorunluluk pandemi koşullarına göre güncellenecektir. Derslerin %70’ine devam etmeyenler sertifika alamaz.
  • Derslerimiz daha çok pratik (uygulama) ağırlıklı olmakla birlikte, teorik konular da, verilecek ödev ve önerilecek  kaynaklarla desteklenecektir.
  • Atölyemiz ücretlidir.
  • Atölyenin içeriği şu şekildedir:

*Oyunculuğa giriş

*Ses ve nefes eğitimi

*Sahne

*Oyuncu ve kamera ilişkisi

*Etkili ve doğru Türkçe

*Hitabet

*Konuşma ekonomisi

*Metin çözümleme ve uygulama

*Yaratıcılığın özgürleştirilmesi

*Karakter tasarımı

*Genel meslek bilgiisi

 

  • Atölyemize, web sitemizdeki başvuru formunu doldurarak veya istanbul@komediaturk.com adresine, ad, soyad, doğum tarihi, adres ve telefon bilgilerinizi KURS KAYIT başlığıyla göndererek kayıt yaptırabilirsiniz. Ekim Ayı sonuna kadar, sizinle iletişime geçilecek ve mülakata çağrılacaksınız.

Mülakat sizi tanımak, atölyeden beklentilerinizi dinlemek ve birbirine uyumlu sınıflar oluşturmak amacıyla yapılmaktadır.

  • Dersler, Butik Oyunculuk Atölyesi’nde yapılacaktır. ( Acıbadem Mah. Sarayardı Caddesi No:82/6 KADIKÖY)

ATÖLYE EĞİTMENLERİMİZ

FEHMİ KARAARSLAN

FEHMİ KARAASLAN

ZİYA KÜRKÜT

ZİYA KÜRKÜT

ESRA DERMANCIOĞLU

ESRA DERMANCIOĞLU

ENGİNAY GÜLTEKİN

ENGİNAY GÜLTEKİN

AYTEK ÖNAL

LEVENT ÜLGEN

GALİP ERDAL

ERKAN CAN

Emre Altuğ

EMRE ALTUĞ

ALİ ASLAN

Kurs Başvuru Formu


* Doldurulması zorunlu bölge


Bu başvuru formu KomediaTürk Oyunculuk Atölyesine katılabilmek için gerekli olan ön başvuru kayıt formudur. Formu doldurup gönderdiğinizde kayıt için başvurunuz işleme alınacaktır ve katılımcının Komedia Türk'ün genel koşullarını kabul ettiği varsayılacaktır. Mülakata katılımınız ile ilgili bir sorun olduğunda lütfen önceden bilgi veriniz.


Bizden Nasıl Haberdar Oldunuz

Google vb.arama motorlarıArkadaş, eş, dostEl ilanlarıGazete reklamıTV reklamı


Sözleşme Koşullarını Okudum Kabul Ediyorum